Absolutna Rewolucja!
SERUM KOLAGENOWE
 
PRZEŁOM W ODBUDOWIE PŁYTKI PAZNOKCIA
 
Serum kolagenowe jest produktem stworzonym przez Adriana Arkadę, wynalazcę narzędzia do korekcji wrastających paznokci – Kostki Arkady. Od 2008 roku doskonalił on warsztat swoich umiejętności przy zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp. W roku 2009 wykonał pierwszy, specjalistyczny zabieg korekcji wrastających paznokci. O Arkadzie mówią, że o paznokciach wie wszystko - potrafi skorygować prawie każdy wrastający paznokieć. Jednak po wykonaniu zabiegu i do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp potrzebny był preparat, który pacjent  może sam sobie zaaplikować w domu, tym samym kontynuować proces  regeneracji płytki paznokciowej, skórek i łożyska paznokcia. W laboratorium rozpoczęto prace nad stworzeniem serum przeznaczonego właśnie do tego celu. Biotechnolodzy połączyli czysty kolagen i olej z drzewa herbacianego.
 
KOLAGEN
Jeden z największych odkryć światowej kosmetologii i biotechnologii (hydrat kolagenu rybiego). Najważniejsze białko ludzkiego organizmu.
 
OLEJ Z DRZEWA HERBACIANEGO
Substancja o silnych właściwościach antybakteryjnych. Naturalne remedium na stany zapalne i infekcje skóry. Jego właściwości zostały potwierdzone w wielu testach in vitro. To produkt powszechnie stosowany w medycynie naturalnej. Teina w nim zawarta ma silne działanie w procesie odbudowy tkanek, co niweluje zjawisko onycholizy.
 
Serum jest doskonałym środkiem antyseptycznym i antygrzybicznym. Bardzo ważne jest  więc zalecenie serum po wykonanych zabiegach leczniczo estetycznych. Powinno być one dostępne w każdym gabinecie. W przypadku wkręcających  się paznokci, po nadaniu im właściwej formy pozostaje mocny ślad w łożysku. Aplikacja serum powoduje szybką regenerację odkształceń powstałych w wyniku deformacji płytki paznokciowej. Serum kolagenowe wyróżnia się dużą skutecznością, a efekty jego stosowania są widoczne już po kilku dniach.